best websites

Tvorba web stránok

Už roky sme posadnutí hlavne webdesignom. Naša pozitívna a vysoko atraktívna obsesia má za následok skutočne prvotriedne weby. Sledujeme najnovšie trendy, stále sa učíme nové veci a aj vďaka tomu sú naše web stránky atraktívne, originálne, prehľadné, použiteľné a najmä funkčné.
Moderné technológie a krok s dobou, aj to je Art4web.sk...

Internetové stránky
Atraktívny design

Atraktívny design

Vezmite konkurencii vietor z plachiet a svojmu obecenstvu vyrazte dych. Naše weby všetky do jedného vzbudzujú wow-efekt! Potrpíme si na dokonalosť a krásny design, nezabúdame však ale ani na prehľadnosť a použiteľnosť.
Naša láska k webdesignu žne úspechy a poznajú nás už aj vo svete. Naše weby sa pravidelne umiestňujú v rôznych svetových CSS galériách. Užite si kúsok slávy spolu s nami aj vy :)

Vyhľadateľné web stránky

Vyhľadateľnosť
web stránok

Je vaša web stránka utopená v hlbinách internetu? S nami sa vám to nestane. V Art4web už od začiatku tvorby webu počítame s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO). Dbáme na čistý a validný kód aj na sémantiku. Prinášame osvedčený webcopywriting, teda atraktívne a funkčné texty a tiež registráciu web stránok do katalógov. Už veľa našich klientov si vďaka našim SEO ninjas užíva prvú stranu na Googli... chceli by ste tiež?

Technológie a štandardy

Technológie a štandardy

Milujeme webové „stroje“ a hlavne to, keď „fachčia“, ako majú. Sme perfekcionisti, čo v praxi znamená nekompromisnú funkčnosť. V Art4web dodržiavame svetové W3C štandardy a potrpíme si na validný kód, ktorý píšeme v jazyku HTML5. Všetky tieto ozubené kolieska na pozadí krásneho designu spôsobujú to, že vaša stránka bude ľahko vyhľadateľná, funkčná a intuitívne použiteľná. Štandard, na ktorý máte plné právo.

Vlastný kvalitný administračný systém

Vlastný kvalitný administračný systém

Žiadna globálna open source „vychytávka“, ale poctivá slovenská kvalita! Vyvinuli sme si vlastný administračný / redakčný systém (CMS), ktorý je intuitívny, jednoduchý, prehľadný a plne modifikovateľný podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Neobsahuje funkcionalitu, ktorú potrebujete? Stačí povedať a radi ju doprogramujeme!

Marketing & komunikácia

Marketing & komunikácia

Spustením webu sa reklama nekončí. Propagujte svoje služby aktívne a kreatívne ruka v ruke s nami. Keďže sme fullservisová agentúra, prinášame aj konzultácie, kreatívne návrhy propagácie, marketing na sociálnych sieťach, písanie textov a ešte oveľa oveľa viac. O tom ale na slovíčko v sekcii Online marketing & komunikácia.

User Interface design

Webové aplikácie, iPhone, iPad, Mac aplikácie, tvorba ikon či design užívateľského rozhrania systémov (GUI) na čokoľvek, čo si len budete priať...
V hlavných úlohách estetika, prehľadnosť, intuitívne ovládanie a krásny „pixel-perfect“ design. Vieme, ako sa správa váš užívateľ a dostaneme ho presne tam, kam budete chcieť. Pokojne aj do Alicinej krajiny zázrakov...

User Interface design
Vaša šálka kávy? Zistite, čo stojí!