best websites

Prezentácia na internete

Na internete nestačí šepkať, musíte kričať naozaj nahlas, aby vás bolo počuť a vidieť. Náš bláznivý tím geekov bude váš megafón. Vymyslíme pre vás vhodné formy prezentácie na internete, kampaň vytvoríme aj uvedieme do života. Čo všetko prináša naša tvorivosť? Tak napríklad... kreatívne mikrostránky s virálnym efektom, reklama na Facebooku a správa účtov na sociálnych sieťach, bannerová reklama, SEO, kreatívne texty a to zďaleka nie je všetko. Ak nás vypustíte z klietky, nebudeme sa brániť ani lovu zákazníkov v džungli offline reklamy...

Vymyslenie kampane

Copywriting

Nie, nejde o kopírovanie ani o autorské práva. Ide o profesionálne napísané pútavé a funkčné texty, ktoré budú pracovať ako váš internetový predavač. Zákazník sa vďaka nemu u vás pozastaví, nechá si podrobne vysvetliť ponuku a potom... nakúpi! Ide o celú štylistickú, gramatickú a online vedu, ktorá funguje aj medzi riadkami. Neveríte? Potom prečo stále čítate? :)

Naming

Súčasťou kreatívnej textárskej práce je aj vytváranie názvov pre novovznikajúce spoločnosti a projekty. Chcete niečo šťavnaté, delikátne a ľahko zapamätateľné? Chcete vytvoriť značku, o ktorej sa bude rozprávať na každom rohu? Chcete, chcete? Tak sem s tým!

Copywriting a Naming

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Web stránka nie je na okrasu. Ale to vieme asi všetci. Nie všetci už ale vedia, ako z krasotinky spraviť torpédo dobíjajúce svetové vyhľadávače. Čarovné slovíčko znie SEO. Ide o optimalizáciu pre vyhľadávače, teda súbor krokov, techník a nástrojov určených na to, aby vylepšili pozíciu vašej stránky na internete, alebo ak chcete tak vo vyhľadávačoch. Všetky tieto „grify“ ovládame, spoľahnite sa...

Optimalizácia pre vyhľadávače

Konzultácie & analýzy

Chýba vám skúsený marketingový ninja? Nespĺňa vaša web stránka očakávané ciele a chcete to zmeniť? Potrebujete poradiť? Vyhodnotiť súčasný stav a navrhnúť konkrétne riešenia? Sme tu pre vás. V našom tíme pracujú odborníci z každej oblasti, ktorí radi a ochotne pomôžu. Máme geniálnych pavučinomaliarov, textovú čarodejnicu, niekoľkých IT mimozemšťanov a ďalšie božské kapacity, ktoré sa na vás už teraz tešia!

Konzultácie a analýzy
Vaša šálka kávy? Zistite, čo stojí!