best websites

Podnikajte.sk

<Všetky práce
Navštíviť stránku

— Obdobie: 2014
— Klient: Podnikajte.sk

Poskytnuté služby

— Brand Development
— Digital Strategy
— Branding
— Web design

— Aké služby ešte ponúkame?

Čo povedal klient?

Od dodávateľa dizajnu, ktorý je držiteľom titulu Mladý inovatívny podnikateľ 2013 sme očakávali prvotriednu kvalitu a dodržiavanie termínov. Realita však prekonala naše očakávania - nekompromisný zmysel pre detaily, záujem o implementáciu výsledkov svojej práce. Ak hľadáte prvotriedne riešenia, chcete byť niekoľko krokov pred konkurenciou a za kvalitu ste ochotní priplatiť, Art4web môžeme iba odporučiť.

Vladimír Jakubec - CEO, Inventic, s.r.o.

Podnikanie je často o presných a strohých informáciách, ktorých je obrovské množstvo. Ak ste v biznise, určite to poznáte.

My sme ale dostali za úlohu takéto veľké množstvo informácií skrotiť. Tak, aby boli prehľadné, ale zároveň zaujímavé.

Rebranding jedného z najväčích podnikateľských portálov na Slovensku bol pre nás výzvou. A dokázali sme, že aj faktická biznisová téma sa dá poňať sviežo, ale pritom elegantne a čitateľne.

Podnikajte.sk patrí k lídrom v poskytovaní informácií o podnikaní na Slovensku a ročne ho navštívi viac ako 1 mil. unikátnych návštevníkov. Užitočné informácie tu nájdu nováčikovia vo svete biznisu ako aj ostrieľaní podnikatelia. Veríme, že aj vďaka novému dizjanu sa im budú informácie o podnikaní hľadať ešte lepšie.

Pozn.: Front-end a Back-end development Art4web v tomto projekte nerealizovalo.

Chcete aj vy miesto v sieni slávy? Napíšte nám!