best websites

Tak a už to prasklo!

27. Október 2011 | Kategória: Art4web

Najvýstižnejším slovom na začiatok bude určite KONEČNE! Nové Art4web.sk je vonku a my sa tešíme, že vám ho môžeme aj týmto prvým blogovým zápisom predstaviť. Je to presne rok, čo sme začali redesignovať a prepracovávať našu web stránku. Ako sa hovorí, kováčove deti chodia bosé a obuvníkova kobyla tiež #joke :) My sme na tom neboli inak...

Tí, ktorí nás sledujete už dlhšie, sa pravdepodobne pýtate, prečo to všetko trvalo tak dlho. Dôvodov bolo hneď niekoľko. Okrem novej web stránky sa potichu faceliftovalo logo, zmenili sme sídlo, kanceláriu sme vymenili za väčšiu, zmenili sme právnu formu fungovania a to všetko samozrejme za bežného firemného chodu. Na web stránku teda logicky veľa času neostávalo. Musím však povedať, že aj vďaka vám a vašim podnetom v štýle "Tak čo Art4web? Kedy to už praskne?" sme zapli výkon na plné obrátky a posledné týždne nahodili neuveriteľné tempo....finalizácia designu, nahodenie do kódu, napísanie nových textov, preloženie textov, implementácia na CMS, naplnenie webstránky textami a referenciami a ešte nekonečné úpravy, domýšľanie a dolaďovanie - fuh! Spotili sme sa, ale stálo to za to!

Za celý ten rok prešiel design web stránky pomerne zaujímavými a tiež pomerne dramatickými zmenami. Vo finálnej fáze sa už len matne podobá na pôvodné náčrty z minulej jesene. Designérsky chlebíček nepustí a profesionálna deformácia už vonkoncom. Budem však za celý tím dúfať, že nový web bude určitým oživením v mori štandardných, suchých a nezaujímavých stránok a že sa vám bude páčiť. Budeme radi, ak nám poskytnete spätnú väzbu a podelíte sa o vaše reakcie, pripomienky a názory. Pokojne tak učiňte prostredníctvom e-mailu či Facebooku, budeme sa tešiť! 

Z krajiny farebných a sladkých delikates zdraví

Lukáš Majzlan

Chcete aj vy miesto v sieni slávy? Napíšte nám!